O nas

Agnieszka Gray GABINET DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Jestem specjalistą chorób skóry. Moja pasja dermatologiczna rozpoczęła się w 1994 roku. Od 1998 roku, jako jedna
z nielicznych na terenie Wielkopolski, zaczęłam profesjonalnie zajmować się dermatologią estetyczną. Od wielu lat regularnie uczestniczę w krajowych, europejskich i światowych kongresach medycyny anti-aging oraz szkoleniach z zakresu nowoczesnej dermatologii zabiegowej. W swoich działaniach wykorzystuję wyłącznie najlepsze techniki i sprawdzone materiały najwyższej światowej klasy. Toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, mezoterapia, peelingi lekarskie to główne sposoby walki ze starzeniem się skóry. Nowoczesna dermatologia estetyczna wymaga zaangażowania innowacyjnych technologii takich jak generator fali radiowej wysokiej mocy (THERMAGE) oraz systemy IPL i Lasery. Wszystkie te działania pomagają mi
w znacznym stopniu sprostać oczekiwaniom moich Pacjentów. Będąc specjalistą dermatologiem w swojej praktyce prywatnej zajmuję się również na co dzień leczeniem schorzeń skóry, takich jak: trądzik pospolity i różowaty, łuszczyca, alergiczne choroby skóry, łysienie, zmiany zapalne skóry, brodawki wirusowe, grzybice, włókniaki, przebarwienia i inne dermatozy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych od początku jego działalności.

Jacek Olejniczak GABINET CHIRURGII OGÓLNEJ, NACZYNIOWEJ I ESTETYCZNEJ

Jestem specjalistą chirurgii naczyniowej i ogólnej z ponad 27 letnim doświadczeniem klinicznym. Głównym moim zainteresowaniem jest flebologia, czyli dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób żył, takich jak zakrzepica, żylaki, naczyniaki oraz drobne zmiany naczyniowe /pajączki/  twarzy i kończyn dolnych.

Mam zaszczyt bycia w niewielkiej grupie lekarzy w Polsce posiadających certyfikat umiejętności przyznany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

To powoduje, że największą grupę leczonych przeze mnie pacjentów stanowią chorzy z żylakami kończyn dolnych.Moim pacjentom, którzy zgłoszą się do gabinetu Medtime oferuję kompleksową opiekę medyczną, począwszy od diagnostyki przy pomocy badania usg-doppler układu naczyniowego, a skończywszy na leczeniu operacyjnym. U moich chorych z żylakami najczęściej stosuje techniki leczenia mało inwazyjnego, takie jak wewnątrznaczyniowa ablacja termiczna z użyciem fal radiowych- Closure Fast, klejenie żył z zastosowaniem cewnika wewnątrzżylnego Venaseal, skleroterapię z użyciem płynu i piany oraz przezskórne zamykanie poszerzonych naczyń /„pajączków”/ używając lasera. W przypadkach ciężkich wykonuję również klasyczne zabiegi operacyjne żylaków.

Dużą grupę stanowią osoby cierpiące na zakrzepicę żylną, których leczę zachowawczo i operacyjnie.

Będąc chirurgiem zajmuję się również diagnozowaniem i leczeniem operacyjnym chorych ze schorzeniami jamy brzusznej, takimi jak:

  • kamica pęcherzykowa (operacje laparoskopowe, klasyczne)
  • przepukliny pachwinowe, udowe, pępkowe, brzuszne (zabiegi klasyczne z użyciem siatek technologicznie zaawansowanych)
  • choroby tarczycy/wola guzkowe
  • szczeliny odbytu ( z użyciem Botoxu- terapia praktycznie bezbolesna, przynosząca szybką ulgę)
  •  usuwanie znamion skórnych,tłuszczaków,kaszaków z badaniem histopatologicznym

Kolejną moją pasją jest wideodermatoskopia, czyli bezinwazyjne badanie znamion skórnych i barwnikowych pozwalające na wczesne wykrycie czerniaka skóry, zdiagnozowanie nowotworów skóry. Od przeszło 16 lat zajmuję się również medycyną estetyczną wykonując zabiegi usuwania zmarszczek i odmładzania skóry przy użyciu botoksu, kwasu hialuronowego. Jako jeden z kilkunastu lekarzy w Polsce wykonuję zabiegi THERMAGE – zabieg, w którym dzięki zastosowaniu fali radiowej o wysokiej mocy (6MHz) następuje pobudzenie własnych fibroblastów do produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny za młody wygląd skóry- większa gęstość, napięcie.

Gabriela Gray

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po uzyskaniu certyfikatu Szkoły Dermatologii Onkologicznej w zakresie oceny demoskopowej znamion w gabinecie Medtime zajmuję się badaniem znamion skórnych przy użyciu wideodermatoskopu MicroDerm-Visiomed